Դայմենշն ներդրումային ընկերությունը սույն թվականի հունվարի 7-ից ապրիլի 7-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացնում է «Քրաուդֆանդինգ Ֆորմուլա» ՍՊԸ-ի կողմից թողարկված դրամային անվանական արժեկտրոնային պարտատոմսերի տեղաբաշխումը։
✅Տարեկան արժեկտրոնային եկամտաբերությունը՝ 12.75%
✅Թողարկման ծավալը՝ 400,000,000 ՀՀ դրամ
✅Մարման ամսաթիվը՝ 07.01.2028
«Քրաուդֆանդինգ Ֆորմուլա» ՍՊԸ (TCF)-ն, որպես հայտնի միջազգային մարքեթինգային գործակալության պարտատոմսերի թողարկող, իր տեսակի մեջ առաջինն է Հայաստանում։ Սա ներդրում կատարելու և խնայողություններն արդյունավետ օգտագործելու լավագույն հնարավորություններից է, քանի որ այն ներդրողներին տալիս է բարձր՝ տարեկան 12.75% եկամուտ ստանալու հնարավորություն:
Հիմնական պայմանները հետևյալ հղումով։
ՀՀ ԿԲ նախագահի 06.11.2024թ-ի թիվ 1/423 Ա որոշմամբ գրանցված «Քրաուդֆանդինգ Ֆորմուլա» ՍՊԸ-ի ծրագրային ազդագրին ծանոթանալու համար կարող եք այցելել Քրաուդֆանդինգ Ֆորմուլայի և Դայմենշնի պաշտոնական կայքէջէր։
Պարտատոմսերի ձեռքբերման և մանրամասն տեղեկատվության համար զանգահարել տեղաբաշխող «Դայմենշն» ՓԲԸ 043 88 29 81 հեռախոսահամարով կամ «Քրաուդֆանդինգ Ֆորմուլա» ՍՊԸ 044 44 10 60 հեռախոսահամարով։

Dimension Investments is the underwriter of The Crowdfunding Formula’s AMD denominated coupon bonds.
The placement will take place from January 7, 2025, to April 7, 2025.
12.75%
400,000,000 AMD
Quarterly
07.01.2028
The Crowdfunding Formula
The Crowdfunding Formula LLC (TCF), as the issuer of the bonds, is a prominent international marketing agency, and this placement is the first of its kind in Armenia. This presents an excellent investment opportunity and a smart way to manage savings, offering investors an attractive annual income of 12.75%.
The terms of issue of the bonds can be found on the official websites of The Crowdfunding Formula and Dimension Investments.
To learn more about the program prospectus registered by the decision of the Chairman of the Central Bank of the Republic of Armenia No. 1/423 A of 06.11.2024, please visit
the official websites of The Crowdfunding Formula and Dimension Investments.
For more information about the bonds and how to purchase them, please contact Dimension Investments at 043 882981 or The Crowdfunding Formula at 044 441060.